Fereastra cu dubla articulare FPU-V U3 55x98cm FAKRO

DEPOZITE VIRTUALE

Sună acum un Depozit Virtual

Cererea ta ajunge la un Depozit Virtual care va analiza cu atenție necesarul tău, se va asigura că vrei produsele potrivite, va negocia cu Producătorii și Importatorii, și îți va trimite Oferta Personalizată.

Parerea clientilor

Media recenziilor 4.9 / 5. Numar recenzii 190

Nicio recenzie momentan

Avantajele tale


* Pretul si stocul se confirma cu consultantul nostru

* Cu cat cantitatea este mai mare, cu atat pretul este mai mic

* Exista posibilitatea ca ofertele consultantilor
nostri sa fie diferite de preturile informative afisate.

* Ne rezervam dreptul de a actualiza preturile din oferta conform achizitiei de la producator!

Pret informativ | TVA inclus

2,489.13 lei

Pret/bucata

Atenție! Prețul afișat este INFORMATIV. Prețul produsului poate fi mai mic sau mai mare în funcție de cantitate, stoc și zona de livrare. Completează formularul și NEGOCIAZĂ prin Depozit Virtual.

Vreau sa negociez preturile
Vreau o oferta mai buna Solicita publicare produs SICAP Cumperi En-Gross? Cere aici oferta!

Singurul loc unde iti poti negocia preturile in functie de cantitate si zona de livrare.

DEPOZITE VIRTUALE

Sună acum un Depozit Virtual

Cererea ta ajunge la un Depozit Virtual care va analiza cu atenție necesarul tău, se va asigura că vrei produsele potrivite, va negocia cu Producătorii și Importatorii, și îți va trimite Oferta Personalizată.

DESCRIERE PRODUS

Descriere

Fereastra cu dubla articulare FPU-V U3 55x98cm FAKRO

 

Fereastra cu dubla articulare FPU-V U3 55x98cm FAKRO- Camerele cu astfel de ferestre primesc mai multa lumina decat cele cu ferestre verticale, astfel creand un climat mai placut si mai confortabil.

Datorita ramelor de etansare, apa este condusa direct spre canale, impiedicand aparitia infiltratiilor.

Caracteristici:
  • dubla articulare, cu doua functii separate de deschidere a cercevelei: prin articulare mediana sau prin articulare superioara;
  • articularea superioara permite fixarea cercevelei in pozitia dorita între 0 și 35°;
  • articularea mediana permite rotirea cercevelei pana la 180°; sistemul de balamale inovator permite utilizarea in siguranta: cand una dintre articulatii este activa, cealalta este blocata;
  • inversorului preSelect pozitionat la mijlocul tocului (accesibil cand fereastra este deschisa) contribuie la schimbarea metodei de deschidere;
  • manerul de operare montat in partea de jos permite operarea usoara si fixarea ferestrei in doua pozitii de intredeschis;
  • curatare facila a geamului exterior si operarea accesoriilor exterioare atunci cand fereastra este rotita si blocata la 180 grade.
  • disponibile standard cu geam termoizolator U3.
  • calitate si performanta sporita datorita sistemului thermoPro.
  • sistem topSafe ce confera rezistenta sporita la efractie.
  • Material: lemn de pin de cea mai bună calitate, stratificat și impregnat cu fungicid în vid
Tipuri de fereastra PreSelect:
  1. FPP-V preSelect: clapeta automata V40P; lemn de pin de cea mai buna calitate, stratificat si impregnat cu fungicid in vid; lemn lacuit in doua straturi cu lac acrilic ecologic cu aspect natural.
  2. FPU-V preSelect: clapeta automata V40P; lemn de pin de cea mai buna calitate, stratificat si impregnat cu fungicid in vid; lemn lacuit in trei straturi cu lac poliuretanic alb care creeaza un strat durabil si o suprafata a tocului perfect neteda; pentru incaperi cu umiditate ridicata (bucatarii, bai);
  3. PPP-V preSelect: clapeta eficienta V35; profile PVC multicamerale albe, intarite cu profile U din otel; disponibile si in stejar auriu sau pin natural; materialul nu absoarbe umezeala, fiind rezistent la coroziune si alti factori de mediu; pentru incaperi cu umiditate ridicata (bucatarii, bai)
Descrierea produsului

Te intereseaza acest produs?

In functie de cantitate si zona de livrare primesti pret, disponibilitate si timp de livrare.

Vreau oferta

De ce să cumperi de la noi?

Negociezi
prețul

Consultant
dedicat

Totul într-un
singur loc

Transport
asigurat

Cum functionează?

Completează formularul cu materialele de construcții de care ai nevoie!

Răspunde la telefon și discută detalii despre produse cu un Depozit Virtual

Primești direct pe WhatsApp sau prin email oferta ta personalizată!

Confirmi comanda și livrăm produsele tale în maximum 72 de ore!

Cumpara-ti acoperisul cu livrare direct din fabrica!

Debitare pe dimensiuni fara pierderi!

Cere oferta

Produse similare

Alege produsele necesare pentru proiectul tau

Experienta clientilor

Lana – Izolatie

Dna Alina ne-a convins cu calitate si pret si se colaboreaza foarte bine cu ea. Cautati vindem-ieftin.ro
Produse: Izolatie lana, Tabla

Tigla Metalica

Am venit pana in Romania sa imi iau Super Acoperisul! Client din Bulgaria
Produs: Tigla metalica

Tabla cutata

Din mai multe oferte obtinute, firma Vindem-Ieftin.ro a reusit sa-mi ofere cea mai buna varianta calitate/pret (...) cu cel putin 4000 lei fata de alte variante pe care le-am avut.
Produs: Tabla cutata

De ce sa cumperi mai scump din depozite si hipermarketuri?

Verifica si preturile noastre inainte sa cumperi!

Cere oferta fara obligatii

Completează aici materialele de construcții de care ai nevoie!

Telefon:
Email:
Atasează imagini (opțional):

*Prin trimitere esti de acord cu termenii si conditiille privind Procesarea Datelor