Echipa noastra

Suntem o echipa tanara, lucram cu mare pasiune si ne place ceea ce facem, de accea dorim sa devenim din ce in ce mai buni in domeniul nostru.

Suntem echilibrati, ne completam perfect unul pe celalalt si acceptam orice provocare stiind ca doar prin incercari reusim sa facem performanta.

Stela

Stela Stan

0784433844
Consultant vanzari stela.stan@vindem-ieftin.ro
Bianca

Bianca Ghita

0784433842
Director vanzari bianca.ghita@vindem-ieftin.ro
Firuta

Firuta Pusca

0784433848
Consultant vanzari firuta.pusca@vindem-ieftin.ro
Cosmin

Cosmin Draghici

0784433845
Consultant vanzari cosmin.draghici@vindem-ieftin.ro
Florin

Florin Grosu

0784433850
Expert achizitii publice florin.grosu@vindem-ieftin.ro
Petre

Petre Biteanu

0766065665
Consultant vanzari petre.biteanu@vindem-ieftin.ro
Marius

Marius Radu

0784433849
Asistent marketing marius.radu@vindem-ieftin.ro
Angela

Angela Doni

0784433847
Contabilitate angela.doni@vindem-ieftin.ro
Sefu 3

Cosmin Raileanu

0768069555
Coordonator proiect office@vindem-ieftin.ro
Cristina 2

Cristina Gogia

0784433852
Consultant vanzari cristina.gogia@vindem-ieftin.ro
Elena

Elena Tatu

0784433851
Consultant vanzari elena.tatu@vindem-ieftin.ro
Lucia

Lucia Petrescu

0784433843
Contabilitate lucia.petrescu@vindem-ieftin.ro