Stela

Stela Stan

0784433844
Consultant vanzari stela.stan@vindem-ieftin.ro
Bianca

Bianca Ghita

0784433842
Director vanzari bianca.ghita@vindem-ieftin.ro
Firuta

Firuta Pusca

0784433848
Consultant vanzari firuta.pusca@vindem-ieftin.ro
Cosmin

Cosmin Draghici

0784433845
Consultant vanzari cosmin.draghici@vindem-ieftin.ro
Florin

Florin Grosu

0784433850
Expert achizitii publice florin.grosu@vindem-ieftin.ro
Petre

Petre Biteanu

0766065665
Consultant vanzari petre.biteanu@vindem-ieftin.ro
Marius

Marius Radu

0784433849
Asistent marketing marius.radu@vindem-ieftin.ro
Angela

Angela Doni

0784433847
Contabilitate angela.doni@vindem-ieftin.ro
Sefu 3

Cosmin Raileanu

0768069555
Coordonator proiect office@vindem-ieftin.ro
Cristina 2

Cristina Gogia

0784433852
Consultant vanzari cristina.gogia@vindem-ieftin.ro
Elena

Elena Tatu

0784433851
Consultant vanzari elena.tatu@vindem-ieftin.ro
Lucia

Lucia Petrescu

0784433843
Contabilitate lucia.petrescu@vindem-ieftin.ro
Upload
Informatii firma

SC Ind Cema International SRL

RO28117370

J10/185/2011

Strada Alexandru Ioan Cuza, nr. 36, Ramnicu Sarat, jud. Buzau, 125300

Program: Luni-Vineri 08:00-17:00 Sambata 08:00-14:00

Coordonate GPS: 45.3866, 27.0419

Email: comenzi@vindem-ieftin.ro

Telefon: 0238560000

WhatsApp: 0784433846